Výběr místa:

Podpora a služby IT

Postaráme se o vaši shodu

Naši odborníci v oblasti IT vytvořili jednoduchý a uživatelsky přívětivý „zákaznický portál“ - tento optimalizovaný portál umožňuje našim klientům přístup ke všem potřebným informacím, aby zůstali v souladu s DPH a včas splnili své povinnosti týkající se DPH. Zároveň poskytujeme našim klientům - archivaci, úpravy, sledování, upozornění a oznámení, hlášení BI a snadný přístup k informacím.

Jako webový portál využívající Microsoft Azure poskytuje našim klientům vše, co potřebují, pro jakoukoli zemi EU, v níž prodávají, a vytváří automatizaci zpracování transakcí. Jakmile obdržíte podrobné údaje o bezpečném klientovi, můžete je použít okamžitě, bez nutnosti jakékoli implementace nebo nastavení. Budete také moci nahrát svá data pomocí několika možností, v závislosti na velikosti souborů, takže vše je na vašem firemním dashboardu kompatibilním s DPH.

Kromě naší IT podpory pro klienty máme také „Integrace“ s různými odbornými společnostmi od specialistů na rozhraní online obchodování, až po vykazování údajů o DPH, specialisty na modulární systémy ERP, kteří efektivně integrují více platforem a aplikací, které jsou všechny určeny pro naše klienty prodávající na domácí i mezinárodní úrovni prostřednictvím obchodů Amazon, Allegro, eBay, Amazon FBA a eCommerce.

amavat® značně investuje do technologií a výzkumu a vývoje. Naším cílem je odstranit složitost související se správou dodržování DPH a vytvořit prostředí, které vám umožní spravovat vaši digitální transformaci.