Výběr místa:

Zákaznický portál 24/7

Informace o vaší firmě na dosah ruky

Vítejte na zákaznickém portálu amavat®.

Chápeme, že informace a přesné informace jsou klíčové! Dovolte, abychom vám poskytli potřebné řídicí panely a zprávy, abyste byli plně informováni.

amavat® neustále investuje čas do zlepšování efektivity prostřednictvím automatizace pro naše klienty, takže je škálovatelný a zdatný servis. Náš tým IT vyvinul řešení, které nabízí tento automatizovaný přístup ke správě určení daně, výpočtu a dodržování předpisů v celé Evropě.

Když vytváříme automatizovaný produkt, zajistíme, že může být integrován a navržen tak, aby spolupracoval - a poskytoval zdravý zážitek. Náš zákaznický portál může posuzovat více uživatelů a napříč různými zařízeními - což zvyšuje výkon a produktivitu. To souvisí s našimi odborníky na dodržování DPH, jsme k dispozici, když nás potřebujete.

Úspěšné přihlášení

Zde náš klient uvidí seznam společností amavat®, které obsluhujeme - zde můžete mít více než jednu, pokud mají více než jednu entitu.

Díky našim IT odborníkům vytvořili snadno použitelný zákaznický portál.

Detaily zákazníka

Na této stránce vám poskytneme úplný a úplný přehled o vašich údajích, tj. Firemní adrese, ale uvidíte také seznam zemí, které lze splnit, tj. Kde prodáváte své zboží/produkty.

Užitečnou funkcí je, že uvidíte, kdy musíte do těchto zemí hlásit, ať už je to měsíčně/čtvrtletně.

Transakční analýza

Analýza prodeje a vrácení peněz na jedné obrazovce vám poskytne vynikající dashboard zobrazující následující důležité informace, takže vaše aktuální informace jsou úplné.

  • „Datum od a do“
  • „Země určení“
  • „Celková transakce podle cílové země“
  • „Celková transakce podle měsíce“
  • „Top 10 produktů podle celkové transakce“
  • „Top 10 zemí určení. podle celkové transakce“
  • „Celková transakce podle produktu / země určení“

Podrobnosti o plnění

Přehled dodržování DPH a zároveň poskytuje následující informace:

  • „Odeslaná shoda s DPH“
  • „Vlastní soulad s DPH“
  • „Dokumenty o plnění“

Můžete zjistit, zda je vaše DPH odesílána měsíčně nebo čtvrtletně, nebo jaká je aktuální fáze vašeho procesu registrace k DPH.

Detaily platby DPH

Zde uvidíte, kolik musíte zaplatit daňovému úřadu (najdete také přílohy, pokud jsou nahrány, a dokonce můžete vygenerovat výpis PDF).

Přihlašujete se, abyste mohli vyzkoušet přístup

Na přihlašovací obrazovce by měla být zadána níže uvedená přihlašovací data. Zvláštní pozornost by měla být věnována použití velkých a malých písmen.

Pro všechny uživatele jazyků:

Uživatelské jméno: test@amavat-europe.com
Heslo: Amavat2018!