Výběr místa:

O nás

Jednoduché a jasné dodržování DPH u online prodejců. V celé Evropě.

amavat® pomáhá podnikům v celé Evropě s jejich přeshraničním obchodem převzetím složitosti správy DPH a dalších povinností v oblasti nepřímých daní. Zajišťujeme, aby naši klienti plnili své povinnosti týkající se dodržování předpisů v celé EU i mimo ni. Společnost amavat® se specializuje na poskytování klientům zakázkové kontroly DPH, které jim pomáhají rozvíjet se v nových teritoriích, s vhodnými kontrolami pro efektivní správu DPH. Neustále rozvíjíme naše odborné znalosti v oblasti mezinárodní DPH, ať už jste zavedená společnost nebo podnikatelský online prodejce, amavat® vám poskytne přeshraniční poradenství v oblasti dodávek a zároveň poskytne praktická řešení.

Jsme evropská společnost v oblasti DPH.

  • Zakázkové poradenské služby našich zkušených odborníků na DPH v každé evropské zemi.
  • Vyšší důvěra a snížená rizika pro vaše online podnikání.
  • Profesionální, praktický servis za konkurenceschopné ceny.

Naši lidé

Čerpáme ze znalostí vysoce kvalifikovaných a místních daňových odborníků a v každé zemi EU pracují specializovaní daňoví specialisté, kteří jsou připraveni řešit všechny vaše problémy s dodržováním DPH.

Tým amavat® je společnou iniciativou vybraných členských firem specializujících se na služby týkající se dodržování DPH v HLB, celosvětové síti nezávislých účetních firem a obchodních poradců. Náš tým disponuje potřebnými dovednostmi a odbornými znalostmi pro řízení souladu s evropskými předpisy o DPH, zatímco právní specialisté pro DPH vám pomohou vybudovat pevný rámec pro vaše online podnikání.

Stručný přehled zákazníků

Naše silné stránky

Klientům obsluhují osobně servisní poradci našich partnerských firem.

Vybrané členské firmy amavat® mají pobočky po celé Evropě a jsme hrdí na osobní kontakt s našimi zákazníky a zároveň poskytujeme jasné znalosti a zkušenosti. V případě potřeby můžeme dokonce uspořádat osobní setkání.

S námi máte osobní kontaktní osobu.

Vždy budete moci kontaktovat naše přátelské a oddané správce účtu, telefonicky nebo e-mailem.

Máme velmi praktický přístup, nejednáme pouze jako agent potvrzující naši práci.

Vybrané členské firmy v rámci spolupráce amavat® se považují za své daňové experty, kteří jednají vaším jménem vůči příslušným daňovým úřadům.

Mluvíme vaším jazykem.

Vzhledem k tomu, že máme kanceláře v každé zemi EU, vám amavat® nabízí příležitost hovořit se specializovaným Account Managerem ve vašem rodném jazyce.

Jsme osobní účetní kanceláře, které obsluhují více než jen standardní procesy.

V amavat® nabízíme řešení šitá na míru vašim konkrétním potřebám. tj. pokud máte konkrétní požadavky, jak byste nám chtěli zasílat transakční data každý měsíc, amavat® může vypracovat integrované řešení, aby fungovalo co nejefektivněji.

Nikdy nejsme daleko.

Služby registrace DPH a dodržování daňových předpisů se provádějí v zemi, kde se nachází příslušný daňový úřad. Společnost amavat® vám proto může během celého procesu pomoci a může vám nabídnout celou škálu poradenských služeb v oblasti DPH v každé zemi EU.

Naši klienti

Našim klientům podporujeme dodržování DPH v EU a poradenství v otázkách, kterým mohou čelit.

Dohled nad našimi klienty nad přeshraničními povinnostmi v oblasti DPH může být složitý a nákladný proces. amavat® může tento problém významně zmírnit a tím vám umožní soustředit se na jiné oblasti vašeho podnikání.

amavat® rád vytváří a cítí synergii s našimi klienty; staráme se o usnadnění jejich mezinárodního přeshraničního obchodu a kteří zase chtějí, aby naše pomoc byla v souladu s DPH. Díky kompletní službě v oblasti souladu s DPH od amavat® můžete okamžitě a rychle rozšířit svou zákaznickou základnu.

Naše certifikace

amavat® používá systémy řízení a náš „Business Excellence Framework“ jako hnací síly pro neustálé zlepšování. Naše certifikované služby jsou základem práce, kterou podnikáme, abychom zajistili, že naše služby v souladu s DPH splňují nebo překračují jak naše systémy řízení, tak potřeby a očekávání našich zákazníků.

Proto jsme potěšeni, že jsme obdrželi ISO/IEC 27001:2013 za naše služby týkající se dodržování DPH.

Zavazujeme se poskytovat prvotřídní nabídku všem našim zákazníkům.

: