Partneři

Ve spolupráci s naším neustálým zaměřením na vytváření inovativních služeb

Spolupráce mezi všemi vybranými členskými firmami HAV společnosti amavat®, které se specializují na služby v oblasti dodržování DPH, společně s našimi strategickými partnery vytváří platformu, z níž mohou těžit pouze naši klienti. S našimi partnery, kteří jsou odborníky v daňové oblasti, neustále aktualizujeme a rozšiřujeme své znalosti a dovednosti, abychom co nejlépe podpořili budoucí směr vašeho podnikání.

Rozšiřte své podnikání s amavat®

Žijeme ve světě, kde je překážka pro zahájení vlastního podnikání tak nízká, že v podstatě klesla na „Nízké náklady a jednoduché“. Pokud jste zahájili online podnikání, bude to zřejmé.

Co není tak zřejmé, je to, že růst online podnikání je výrazně odlišný od zahájení podnikání. Takže zatímco překážkou vstupu je „Nízké náklady a jednoduché“, cesta k úspěchu nemusí být „Nízké náklady“ nebo „Jednoduchý“. S pomocí amavat® nemusí být „drahé“ a „obtížné“. Naše týmy odborníků na dodržování předpisů o DPH vědí, jak pomoci vašemu podnikání, které vám usnadní růst, bude v souladu s předpisy a zmírní možnosti pokut nebo pokut od místních daňových úřadů.

Pro zavedené společnosti, které rozšiřují svůj dosah, vám naše plné pokrytí EU s místními znalostmi může poskytnout výhodu, pokud jde o registraci k DPH v jiných zemích EU. Spolu s námi, kteří vás zastupují v těchto zemích, pokud jde o místní daňové úřady a sledování různých prahů.

Nenechte se ovládat expanzí

Abychom dosáhli rovnováhy mezi růstem a zvýšili šance na úspěch, nechte amavat® pomoci vám řídit vaše online podnikání zaměřením se na aspekty dodržování DPH, a tak zajistit, aby expanze vašeho podnikání přes hranice v EU byla bez problémů. Jak rostete, klíčovým faktorem budete vy, neustálý stres nepodporuje dlouhodobý růst a zdraví. Musíte vědět, kdy se vzdát nějaké kontroly, abyste si zachovali zdravý rozum a úspěch.

Postarejte se o své podnikání, amavat® udělá zbytek.

Firmy poskytující daňové poradenství

V Německu:

Strumberger AG
Webová stránka: https://www.strumberger.com/

Strumberger AG spojuje více než 50 let zkušeností s orientací inovativní poradenské společnosti na budoucnost. Dosahují spolehlivosti, flexibility a efektivity díky procesně orientované práci a bezpodmínečné ochotě inovovat.

TaxFBA Steuerberatungs GmbH
Webová stránka: https://taxfba.de/

TaxFBA je středně velká daňová poradenská firma, jejímž cílem je poskytovat inovativní a na budoucnost orientované služby našim národním i mezinárodním klientům. Kromě využití moderních technologií poskytují svým zákazníkům daňové poradenství se zvláštním zaměřením na elektronický obchod. Jsou podporovány mezinárodní sítí a mají evropská a mimoevropská partnerství.

Behr und Partner mbB
Webová stránka: https://www.behrundpartner.com/

Od svého založení v únoru 1998 Behr und Partber mbH podporuje své klienty svými zkušenostmi a výkonem. Jejich klienti oceňují nejen dobrou odbornou kvalifikaci svých zaměstnanců, ale také přátelský přístup, služby a pragmatickou podporu za všech okolností.

Poradenské firmy

V Polsku:

SETUP.PL Sp. z o.o.
Webová stránka: https://setup.pl/

SETUP.PL je organizace lidí, kteří provozují vlastní e-podniky - internetové obchody, eBay prodeje, Amazon, Rakuten, Cdiscount, ricardo.ch. Jsou to skupina odborníků, kteří znají umění elektronického podnikání. Omnichannel je jejich prodejní strategie, kterou chtějí sdílet s ostatními. Chtějí pomáhat dalším podnikům z jejich zkušeností, chyb a úspěchů.

Složitost - Mohou trénovat, nebo mohou „vést rukou“. Komplexně: společnosti v polštině, němčině a angličtině, daně, eBay, Amazon, Rakuten, Cdiscount, ricardo.ch, marketing, logistika, řízení prodeje v mnoha jazycích.

Praktické znalosti - Mohou vám pomoci vytvořit e-podnikání společně se svými klienty výhradně a výhradně na základě zkušeností, které sbírají v průběhu let.

Výsledky - Důležité jsou společné výsledky, nikoli samotné akce. Jejich školení končí zahájením prodeje a jejich klienti zahájí prodej pouhých 4 týdny po školení.

Vztahy - Spolupracují s klienty a partnery na otevřenosti a poctivosti. Ačkoli to nejsou vždy jednoduché příběhy, snaží se, aby se vaše úspěšná.