Výběr místa:

Náš přístup

Rozvoj našeho podnikání správným způsobem

amavat® chápe, že každý zákazník je jedinečný, ale chceme našim klientům pomoci uspět pod odborným a odborným vedením. Naši specialisté berou v úvahu všechny výzvy a omezení, která vyžadují, abyste byli na cestě k úspěchu poraženi. Rádi úzce spolupracujeme s našimi klienty, protože jsme pečliví a pečliví, pokud jde o dodržování DPH, jsou amavat® skutečně zasazeny o váš úspěch.

Být flexibilní. amavat® znát, abychom mohli našim klientům poskytovat ty nejlepší možné služby, musíme být flexibilní, aby odpovídali vašim požadavkům nebo vaší obchodní situaci, když k nám přistupujete. Vzhledem k tomu, že každá země EU (a dále) mění své tržní podmínky, přizpůsobíme se, abychom vám zajistili, že vám budou nabízeny personalizované a pohotové služby a zároveň zvýší hodnotu vaší firmy. S výsadou každého nového klienta zacházíme s vaším online obchodním podnikem jako s vlastním, podnikáme všechny nezbytné kroky k zajištění úspěšného výsledku pro vás.

Mluvíme jazykem. Když máme vybrané členské firmy v každé zemi EU, opravdu mluvíme vaším jazykem a zároveň máme místní znalosti o každé zemi na dosah ruky.

Společnost amavat® uznává, že přesné informace a důkladné zprávy jsou procesem spolupráce a zvyšujeme tak úroveň spolupráce s našimi klienty. Náš model služeb je vysoce proaktivní, úzce spolupracujeme s každým zákazníkem, který bude mít vyhrazeného Account Manager. Naši zkušení pracovníci mají dlouholetou historii v oblasti daní a dodržování předpisů, což jde ruku v ruce s jejich porozuměním všem aspektům dodržování předpisů o evropské DPH a jejich vztahu k našim klientům. Jsme důvěryhodní, etičtí a jsme schopni přizpůsobit se tržním podmínkám EU (i mimo ně), abychom vyhověli potřebám našich klientů.

”Požadované registrace jsou prováděny profesionálně a v odhadovaném časovém rámci pomocí amavat®. Retrospektivní zprávy byly požadovány profesionálně od odpovědných finančních orgánů.”

Jukka Bruhn Manažer
FDS GmbH

Vedeno úspěchem

V amavat® věříme, že úspěšné online obchody jsou vytvářeny a udržovány zaměřením na činnosti, které generují výnosy a jsou v souladu. Naším posláním je poskytovat našim klientům, například jednorázovým obchodům, také to, abychom našim klientům umožnili realizovat svou vizi prostřednictvím neustálého hledání prvotřídní nabídky služeb.

Vedeno lidmi

amavat® věnuje právo Account Manager napříč našimi členskými firmami v každé zemi EU, tito lidé jsou odborníky ve svém oboru. Naši klienti nám říkají, že v naší síti amavat® rychle rozvíjejí produktivní pracovní vztahy, kteří jsou snadno dostupní e-mailem a telefonem, aby dostávali informace, odpovídali na otázky a starali se o naléhavé problémy, které se vyskytnou během pracovního dne.

Poháněn potřebou

Ať už jste zavedená firma nebo online prodejce, budete potřebovat včasnou a přesnou službu nebo data, abyste mohli činit informovaná obchodní rozhodnutí. amavat® vyvinul a standardizoval procesy přímo v našich vybraných členských firmách EU, spolu s postupy pro zachycení vaší obchodní činnosti a sestavami navrženými tak, aby vám poskytly všechny potřebné informace. amavat® doručuje včas, pokaždé.

: