Výběr místa:

Vracení peněz & rušení účtů

amavat® nabízí 14denní bezplatnou zkušební dobu, která začíná okamžitě po aktivaci účtu a e-mailem vám bude oznámeno datum vypršení zkušební doby.

Kdykoli během zkušební doby můžete svůj účet zrušit a nebude Vám nic účtováno. Při přihlašování ke zkušební době nepožadujeme údaje o Vaší kreditní kartě, takže i když zapomenete účet během zkušební doby zrušit, NIC VÁM NEBUDEME ÚČTOVAT a Vaše přihlášení bude na konci zkušební doby automaticky zrušeno.

Když se přihlásíte ke zkušební době zdarma, získáte automaticky přístup k našemu Plánu podnikání (Enterprise plan), pokud si nezvolíte jinou možnost. Po skončení Vaší zkušební doby Vás požádáme o přihlášení k jednomu z našich členských plánů – pokud tedy nebudete chtít, nemusíte pokračovat v užívání Plánu podnikání a můžete si vybrat jakýkoli z našich jiných plánů.

Účtujeme a vybíráme poplatky za naše služby předem, všechny poskytnuté služby jsou nevratné a nevracíme peníze ani kredity za nevyčerpané měsíce, čtvrtletí či roky poskytování našich služeb.

Všechny uvedené ceny jsou bez daní a poplatků vybíraných správci daně, ať již jsou umístěny kdekoli, a Vy nesete odpovědnost za jejich uhrazení.

Zákazníci mají možnost kdykoli svůj účet rozšířit nebo omezit. Pokud si budete chtít svůj účet rozšířit, použijeme Vaše předplatné automaticky na část úhrady poplatku za Váš účet. Pokud ale budete chtít svůj účet omezit, žádné peníze ani kredity za nevyčerpané celé měsíce nebudou vráceny.


Jak mohu svůj účet zrušit?

Pokud si přejete natrvalo svůj účet a všechny údaje na něm vymazat, můžete tak učinit z administrátorského účtu, když přejdete na Company/Delete account. Jedná se o automatický proces, který nelze vrátit zpět, a povede k odstranění všech Vašich údajů ze systému, takže tuto možnost prosím využívejte s rozvahou.

Pokud svůj účet zrušíte uprostřed fakturačního cyklu, bude Vaše předplatné aktivní až do vypršení dané lhůty a poté Vám již nebude nic účtováno. Vezměte prosím na vědomí, že nevracíme peníze ani kredity za nevyčerpané celé měsíce.