Výběr místa:

Dodržování DPH u online prodejců

Porovnání: EFN, CE nebo PAN-EU?

Tato stránka se pokusí odstranit poslední pochybnosti a ukáže, který způsob plnění je pro vaše online podnikání nejlepší, s přihlédnutím k aktuální velikosti a obratu. Všechny 3 typy FBA budou vysvětleny a porovnány. S každou z těchto služeb přicházejí různá práva a povinnosti. Použití možnosti, která nejlépe odpovídá vašemu podnikání v jeho současném stavu, může výrazně zvýšit prodej.

Řešení pro prodejce Amazon

EFN

EVROPSKÁ
SÍTOVÁ
SÍŤ

Skladujte v JEDNÉ zemi a prodávejte na VŠECH Amazon


PRO ZAHÁJENÍ PRODEJCŮ

Další informace

CE

PROGRAM
STŘEDNÍ
EVROPY

Skladujte v NEMECKU, ČESKÉ REPUBLICE a POLSKU a prodávejte na VŠECH Amazon trzích

PŘIJÍMÁNÍ VAŠICH PRODEJŮ NA DALŠÍ ÚROVNI

Další informace

PAN-EU

PAN-EVROPSKÝ
PROGRAM

Uchovávejte ve VŠECH naplňovacích centrech a prodávejte na VŠECH Amazon

PRO VELKÉ PRODEJCE (1200+ jednotek / měsíčně)

Další informace

Závěrem:

Prodejci FBA se musí zaměřit na svůj prodej, pokud jde o rozhodnutí, kterou službu zvolit. amavat® doporučuje následující: EFN - pokud je měsíční obrat menší než 500 jednotek, CE, když je váš obrat mezi 500 a 1500 jednotkami za měsíc, a PAN-EU, pokud je váš prodej vyšší než 1500 jednotek.

A naopak, může být také potenciální expanzní strategií vybrat si PAN-EU hned od začátku - ale pouze pokud se nakonec vyplatí. To je úroveň, na kterou by se měli zaměřit všichni prodejci online. amavat® je tu proto, aby vám pomohl a pomohl vám se zvýšenou byrokratickou zátěží a správními povinnostmi, které by mohly zpomalit váš proces rozšiřování nebo vás prostě ohromit.

Pokud hledáte odborníky na dodržování předpisů o DPH s místními znalostmi a odbornými znalostmi, kteří mohou zpracovat vaše registrace, podání a hlášení o DPH.

Služby amavat®:

Nabízíme „registraci DPH“ jako jednorázovou cenu a jsou účtovány ve výši 420,00 EUR za zemi.

Můžeme vám také nabídnout „překladový balíček“ při registraci daňového identifikačního čísla ve výši 170,00 EUR na zemi.

Pomáháme vám monitorovat váš prodej s ohledem na prahové hodnoty v každé zemi EU po samostatné objednávce: v případě dodávek do zemí EU, na které se nevztahuje stávající mandátová dohoda amavat®, můžeme tuto částku nastavit na 15,00 EUR měsíčně.

Seznamte se prosím s našimi nabídkami. Pokud máte nějaké dotazy nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Řešení pro online prodejce EU

Jak mohu začít prodávat online v EU? Jakmile se rozhodnete vytvořit svůj vlastní obchod s eCommerce, bude dalším krokem nalezení správného řešení.

V amavat® vám můžeme nabídnout širokou škálu služeb a řešení pro vaše online podnikání v EU.

Mnoho podniků se často dostane do pasti spěchu do projektů, aniž by provedlo dostatečné domácí úkoly ohledně obchodních požadavků, technologických řešení, která jsou k dispozici, a potenciálních dodavatelů na trhu. Jsme hrdí na to, že máme správné lidi, kteří se o vás starají. Mohlo by to být od našich specializovaných a odborných daňových poradců v každé zemi EU, kteří se o vás postarají na místní úrovni u daňových úřadů, nebo jak se můžeme postarat o vaši registraci k DPH v každé zemi EU, nebo jak můžeme sledovat vaše prahové hodnoty udržet vás plně v souladu s DPH, nebo dokonce naše znalosti možností pro prodejce Amazon.

Opravdu máme skutečně nesrovnatelnou službu.

Řešení pro online prodejce mimo EU

Prodáváte online evropským zákazníkům ze zemí mimo EU? Pro společnosti se sídlem mimo EU existuje řada dovozních daní, jako je DPH a povinnost uvažovat - kolik dlužné částky se počítá z hodnoty zboží. Ústředním problémem je však „kdo je dovozcem záznamů“, a tudíž odpovědný za platbu všech dovozních daní - vy, dodavatel nebo váš zákazník?

amavat® vám může pomoci a pomoci s registrací k DPH, takže se stanete „dovozcem záznamů“, a proto registrace k DPH může pomoci vytvořit konkurenční výhodu snížením dovozních daní a ještě výrazněji, což poskytne lepší zážitek při nákupu zákazníků. Můžeme také pomoci s registrací a identifikačním číslem vašich hospodářských operátorů („EORI“). Jsme přesvědčeni, že přínosy obvykle převažují nad náklady.

  • Inzerujete online, že váš produkt bude doručen bez dalších poplatků - cena zaplacená online zahrnuje dlužnou DPH a je CELKOVÁ CENA.
  • Počet vrácených položek se sníží.
  • Dovozní poplatky jsou založeny na nižších výrobních a přepravních nákladech.
  • Můžete požádat o dovozní DPH, kterou vrátíte při svém přiznání k DPH.

Naše služby a řešení pro vaše online podnikání mimo EU mohou nesmírně pomoci.

Pokud jde o prodej na Amazonu a není usazen v EU. Prodejci online se sídlem mimo EU, kteří využívají plnění společnosti Amazon („FBA“), čelí konfliktním povinnostem vůči těm, kteří mají bydliště v jednom z členských států EU. Dobrou zprávou je, že stále můžete prodávat spotřebitelům bez vytvoření společnosti v EU, ale v zemích, kde prodáváte, se budete muset registrovat k DPH.

Ale produkt (y), které jsou drženy v místě prodejce mimo EU, pak musí produkt / produkty nejprve odbavit celní orgány EU. Prodejce to může provést, když produkt / výrobky poprvé dorazí do země EU. Mohou zaplatit dovozní DPH a clo, aby dovezli produkt / výrobky do EU k dalšímu dodání zákazníkovi. Pokud chce prodávající získat dovozní DPH, musí se zaregistrovat v zemi, kde je produkt / výrobky zúčtovány. Pokud tomu tak není, musí prodávající absorbovat dovozní DPH jako náklady spolu s dovozním clem.

V opačném případě může prodejce ze zemí mimo EU donutit zákazníka, aby vyřešil dovozní DPH a clo. Dodací agent obvykle účtuje zákazníkovi tuto částku před předáním produktu / produktů. I když to může být jednoduché, často to odradí zákazníky od opakovaného obchodu s prodejci.

Mít naše odborné znalosti a rady na místní úrovni v každé zemi EU může být prospěšné pouze pro vás.