Výběr místa:

Síť HLB – amavat®

Společně rosteme díky závazku a spolupráci

HLB Global

Síť amavat® je společnou iniciativou vybraných členských firem HLB specializujících se na služby a řešení v oblasti dodržování DPH. Organizace HLB je celosvětová síť nezávislých účetních firem a obchodních poradců.

Mají 50letou historii inovací, spolupráce a jsou odhodláni pomáhat klientům růst přes hranice. Díky síle 27485 profesionálů ve 153 zemích kombinuje amavat® místní odborné znalosti a globální schopnosti pro uspokojení vašich potřeb. Členové HLB jsou místně usazeni s hlubokými kořeny ve svých místních komunitách, přesto jsou úzce spojeni s profesionály z celého světa.

amavat® podporuje a pomáhá našim klientům při jejich růstu na vnitrostátní i celoevropské úrovni a zajišťuje konzistentní vysoce kvalitní klientský zážitek a personalizované služby, ať už jste kdekoli.

Společně se to stává!

Kdo jsme

amavat® je jedinečná nabídka pro dodržování zákonů o DPH, kde jsme vybrali členské firmy ve všech členských státech EU. Když s námi jednáte, poskytneme vám specializovaného správce účtu/daňového poradce, aby bylo možné postarat se o všechny vaše požadavky. Náš přístup k dodržování předpisů v oblasti DPH je jednoduchý, poskytujeme místní odborné znalosti, abychom zajistili bezproblémový přeshraniční prodej online, zatímco prostřednictvím našich služeb a řešení se o vás opravdu staráme, nejen něco, co na našem webu řekneme.

Jak spolupracujeme

Jako online prodejce nebo zavedená firma prodávající online budete vědět, že obchod je o lidech. V amavat® je pro nás velmi důležité budovat důvěryhodné vztahy s našimi klienty a být s vámi po celou cestu. Abychom našim klientům co nejlépe pomohli, věnujeme čas tomu, abychom pochopili, proč jste se k nám obrátili, a plně porozuměli vašim konkrétním potřebám.

Poté, co pochopíme vaše plné požadavky a budoucí možnosti, dostaneme právo pracovat. Vybrané členské firmy amavat® budou zapojeny do země nebo zemí, ve kterých prodáváte nebo které chcete prodávat, poskytováním rychlých a místních odborných znalostí v jazyce, kterým mluvíte. To samozřejmě pomáhá při procházení místními předpisy a obchodním prostředím.

V amavat® úzce spolupracujeme s našimi kolegy v zemích EU, do kterých expandujete, a zaručujeme bezproblémové klientské zkušenosti s amavat® a měkké přistání na jakémkoli novém území EU.

HLB Global Network