Síť

HLBI

HLB International je přední dynamickou globální sítí nezávislých účetních firem a poradců sdružující zavedené členské firmy, které většinou patří mezi 12 největších firem v dané zemi. Inspiraci HLB International čerpá již více než 40 let; působí v téměř 140 zemích celého světa, spolupracuje s 2 210 partnery a 20 110 zaměstnanci ve více než 660 pobočkách.

Kdo jsme

HLB International je přední síť nezávislých účetních firem a poradců sdružující zavedené členské firmy, které většinou patří mezi 12 největších firem v dané zemi.

  • ČERPÁME INSPIRACI JIŽ VÍCE NEŽ 40 LET – HLB International, založené v roce 1969, slouží svým klientů prostřednictvím svých členských firem v téměř 140 zemích, prostřednictvím 2 210 partnerů a 20 110 zaměstnanců ve více než 660 pobočkách po celém světě.
  • INSPIROVÁNO KVALITOU – HLB International je členem Fóra firem (Forum of Firms) a dodržuje nejvyšší standardy kvality.
  • NABÍZÍ SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ – členské firmy HLB International Vám mohou poskytnout podporu při Vašem regionálním i globálním rozmachu.

Členské firmy HLB International poskytují, nebo v minulosti poskytovaly, služby věhlasným firmám jako např. General Electrics, Siemens, Gazprom, Veolia, Huawei, Chronopost International či Tatneft.

Členské firmy HLB International, které účast v amavat Services

Rakousko

logo-pruf-treuhand
Prüf-Treuhand OG
Berggasse 16
A-1090 Vídeň
Rakousko
Odeslání e-mailu

Česká Republika

logo-hlb-proxy
PROXY, a.s.
Plzeňská 3217/16
150 00 Praha 5
Česká Republika
Odeslání e-mailu

Francie

logo-dba
Dba
36 rue du Louvre
FR-75 001 Paříž
Francie
Odeslání e-mailu

Německo

logo-hlb-stuckmann
HLB Dr. Stückmann und Partner mbB
Elsa-Brändström-Str. 7
33602 Bielefeld
Německo
Odeslání e-mailu

Itálie

logo-hlb-italy
HLB Italy
8, via G.B. Pergolesi
IT- 20124 Milán
Itálie
Odeslání e-mailu

Polsko

logo-getsix
getsix Polska Sp. z o.o.
ul. Szwedzka 5
55-040 Bielany Wrocławskie
Polsko
Odeslání e-mailu

Španělsko

logo-bovemontero
Bové Montero y Asociados S.L.
Príncipe de Vergara, 126, 1º
E-28002 Madrid
Španělsko
Odeslání e-mailu

Velká Británie

logo-frenchdunkan
French Duncan LLP
133 Finnieston Street
Glasgow, G3 8HB
Velká Británie
Odeslání e-mailu

Fórum firem (Forum of Firms)

forum-firms-logo

HLB International dodržuje ty nejvyšší standardy kvality a snaží se zvyšovat standardy mezinárodní praxe auditů v zájmu uživatelů služeb v tomto oboru. HLB International je hrdým členem Fóra firem.

Fórum firem (Forum of firms) je asociace 27 mezinárodních sítí účetních firem vykonávajících audity účetních závěrek na mezinárodní úrovni. Členové tohoto fóra dobrovolně souhlasí s dodržováním požadavků na kvalitu jako např.:

  • Dodržovat příslušné standardy řízení kvality v souladu s Mezinárodními standardy řízení kvality vydávanými IAASB ještě navíc k příslušným národním standardům řízení kvality a provádět pravidelné, globálně koordinované, interní kontroly zajištění kvality.
  • Mít postupy a metodiky pro výkon mezinárodních auditů na základě ISA.
  • Mít postupy a metodiky, které jsou v souladu s Etickým kodexem pro profesionální účetní IESBA a národními etickými kodexy.