PAN-EU – Panevropský program

Amazon PAN-EU: Definice, výhody a jakékoli nevýhody

Dosáhlo vaše online podnikání optimální úrovně? Program PAN-EU společnosti Amazon pak pomáhá prodejcům FBA prodávat své zboží zákazníkům Amazonu v celé EU efektivněji než kdykoli předtím. Nejrychlejší dodávky a nižší náklady.

Stručný přehled

PAN-EU FBA umožňuje prodejcům dodávat jejich zásoby do místního centra pro plnění požadavků Amazonu, aby se postarali o logistiku; automaticky expeduje produkty prodejců v celé evropské síti plnění podle očekávané poptávky místních zákazníků. Produkt bude poté naplněn z nejbližšího skladu.

Celoevropská služba FBA může také prospět prodejcům, aby mohli rozvíjet své podnikání tím, že své výrobky označí jako „Amazon Prime“. To znamená, že budou mít přístup k milionům nejvěrnějších zákazníků Amazonu spolu s důvěryhodnými a obdivovanými zákaznickými službami Amazonu.

Jak funguje celoevropský FBA?

1. Start:

Online prodejci registrují produkty, které jsou způsobilé pro panevropskou FBA;

2. Doprava:

Online prodejci dodávají produkty registrované na celoevropské FBA místním Amazonským střediskům plnění, na základě předpokládané místní poptávky (bez dalších nákladů na prodejce);

3. Objednávky:

Když zákazníci objednávají vaše produkty, Amazon zajistí logistiku plnění a zajistí rychlé a spolehlivé doručení z nejbližšího centra plnění, kde je produkt k dispozici;

4. Dodatečné náklady:

Při dodání budou prodejci platit pouze místní poplatek za plnění tržiště, na kterém byl produkt objednán, nebude přeshraniční poplatek účtován.

Rychlá fakta

Amazon FBA co je to?

S PAN-EU můžete své výrobky skladovat možná ve všech střediscích plnění v celé Evropě, Amazon skladuje vaše zboží podle očekávané místní poptávky zákazníků. To znamená, že můžete prodávat nejen na všech trzích EU, ale také u nejvěrnějších zákazníků Amazonu, přičemž Amazon má kontrolu nad úložištěm ve všech střediscích EU pro naplňování.

Kdy je to pro mě ta správná volba?

Program PAN-EU je nejlepším řešením pro velké prodejce s obratem nejméně 1 500 kusů měsíčně, bez přeshraničních poplatků.

Jak mi to může prospět?

Váš inventář FBA může být uložen ve všech střediscích evropských skladů, což zajišťuje nejrychlejší dodací lhůty a dále, všechny produkty získají prvotřídní status. Zákazník tam obvykle dostane objednávku příští pracovní den.

Nějaké nevýhody?

S touto volbou PAN-EU budete vyžadovat registraci k DPH ve všech zemích, ve kterých je vaše zboží uskladněno, a bude vyžadovat spoustu povinností a papírování.