Profil

Využijte našich zkušeností k maximalizaci úspěchu Vašeho podnikání!

Účetní amavat Europe tvoří dynamický tým zaměřený na inovativní a proaktivní řešení poskytovaná jejich klientům v oblasti přeshraničního DPH. Naši specializovaní odborníci a konzultanti pro oblast DPH působící v 9 zemích mají různé pracovní zkušenosti. Pracovali např. v jedné ze společností Big4 (Deloitte, Ernst & Young, KPMG a PricewaterhouseCoopers), ve velkých daňových firmách a také v různých firmách specializujících se na DPH po celé Evropě. To umožňuje amavat Europe jedinečný pohled na to, jak DPH a celní povinnosti ovlivňují podnikání a hlavně jak poskytovat pragmatická řešení přidávající hodnotu.

Chcete-li si o nás přečíst více, klikněte prosím zde

Porozumět závazkům plynoucím z daně z přidané hodnoty (DPH) nebo její obdoby GST (Goods & Services Tax) v některých zemích je pro firmy, které uvažují o globální expanzi, nebo ty, které již těží z obrovského potenciálu příležitostí na nových trzích, často velmi těžké a odvádí je to od jejich běžné činnosti. Cílem amavat Europe je nabídnout bezproblémové řešení pro zajištění dodržování všech daňových předpisů, snížit administrativní zátěž a umožnit klientům soustředit se na jejich hlavní činnosti. Nabízíme svoji odbornost pro monitorování a koordinaci všech daňových závazků klienta napříč celou Evropou. Náš tým se osobně věnuje každému jednotlivému klientovi a služby na míru zajišťuje konkrétní konzultant, kterého zákazník zná. Tým amavat Europe jsou profesionálové, kteří hovoří více rozšířenými evropskými jazyky. Zákazník řeší veškerou komunikaci a služby přes jedno místo: registraci k DPH, poradenství a ověření daňového přiznání, přiznání k DPH & dodržování daňových předpisů, výkaznictví pro Intrastat & ES / seznamy nákupů, vratky DPH, jednání s daňovými orgány a kompletní reporting pro audit. Náš tým již spolupracuje se stovkami provozovatelů internetových obchodů ze zemí EU i mimo EU. Nikdy nepouštíme ze zřetele, že všechna řešení DPH musí být praktická, klient musí jasně vědět, co má dělat, a řešení nesmí vytvářet další problémy. amavat Europe nabízí vaší společnosti služby té nejvyšší kvality.

Naše síť

HLB International je přední dynamická globální síť nezávislých profesionálních účetních firem a poradců sdružující zavedené členské firmy, které ve většině případů patří mezi 12 největších firem v dané zemi.

Přečtěte si prosím více

Náš tým

Týmy amavat Europe nejsou jen bohatstvím naší společnosti, ale také nás významně posilují. Proto věnujeme mnoho cenného času a zdrojů neustálému dalšímu vzdělávání našich odborníků.

Přečtěte si prosím více

Naše pobočky (country desks)

Naše pobočky Vám mají pomoci podnikat v Polsku s menším úsilím, zato s větší důvěrou. Naši bilingvní poradci jsou velmi zkušení – buď na partnerské nebo manažerské úrovni.

Přečtěte si prosím více

Profil HLB

HLB je dynamická síť nezávislých profesionálních účetních firem a poradců působící ve více než 150 zemích déle než 40 let. Jejich 2 100 partnerů a 25 000 zaměstnanců generuje roční tržby ve výši více než 2,08 miliard USD, a to v 700 pobočkách po celém světě.

Chcete-li si stáhnout brožurku s profilem HLB, klikněte prosím zde:

Stáhnout prosím

Seznamte se s naším týmem

Týmy amavat Europenejsou jen bohatstvím naší společnosti, ale také nás významně posilují. Proto věnujeme mnoho cenného času a zdrojů neustálému dalšímu vzdělávání našich odborníků.

Zaměřujeme se na samostatnost našich zaměstnanců, aniž bychom museli vynucovat plnění jejich povinností. To umožňuje bezproblémové plnění osobních úkolů a má pozitivní dopad na efektivitu jejich práce. Z pohledu nákladové efektivity tento přístup vyrovnává výkonnost jednotlivých týmů a zajišťuje motivaci na pracovišti. Naši zaměstnanci říkají, že to vede ke skvělé atmosféře na pracovišti, což má za následek velice nízkou fluktuaci našich zaměstnanců.

Přečtěte si prosím více o našem týmu

Obraťte se prosím na náš Customer Desk